Linkit Yhteistyössä SJK shop

Tigers 2009

Tigers 2009
Joukkueet 1998
1. TP-Seinäjoki
2. Ilmajoen Kisailijat
3. Lapuan Virkiä
4. Lapuan Ponnistus
5. Laihian Luja
6. FC Kiisto
7. Kanuunat Vihreä
8. Kanuunat Punainen

Joukkueet 1999
1. TP-Seinäjoki Musta
2. TP-Seinäjoki Oranssi
3. VPS 1
4. VPS 2
5. Kokkolan Pallo-Veikot
6. Närpes Kraft
7. Vasa IFK
8. FF Jaro

Joukkueet 2000
1. Lapuan Virkiä Sininen
2. Lapuan Virkiä Valkoinen
3. TP-Seinäjoki Kelt.
4. TP-Seinäjoki Vihr.
5. TP-Seinäjoki Sin.
6. Sepsi-78 Sininen
7. Sepsi-78 Valkoinen
8. Ilmajoen Kisailijat

Joukkueet 2001
1. TP-Oranssi
2. TP-Musta
3. TP-Valkoinen
4. Sepsi-78
5. SeMi -99

Joukkueet 2002
1. TP-Oranssi
2. TP-Musta
3. Sepsi-78 Sininen
4. Sepsi-78 Valkoinen
5. Alavuden Peli-Veikot
6. Ilmajoen Kisailijat

Kenttä 1 (1998 Lohko A)
klo 09.00 TP-Seinäjoki – Kanuunat P 5-1
klo 09.45 FC Kiisto - Virkiä 1-4
klo 10.30 Kanuunat P - FC Kiisto 1-7
klo 11.15 Virkiä – TP-Seinäjoki 1-2
klo 12.00 FC Kiisto – TP-Seinäjoki 2-1
klo 12.45 Kanuunat P - Virkiä 0-7
klo 14.15 A2 – B2 TP-Seinäjoki - IK 2-2, rpk 1-2
klo 15.00 A1 – B1 Virkiä - Ponnistus 0-1

Kenttä 2 (1998 Lohko B)
klo 09.00 IK – Kanuunat V 2-0
klo 09.45 Luja - Ponnistus 2-2
klo 10.30 Kanuunat V - Luja 3-1
klo 11.15 Ponnistus - IK 4-1
klo 12.00 Luja - IK 1-2
klo 12.45 Kanuunat V - Ponnistus 0-3
klo 14.15 A4 – B4 Kanuunat P - Luja 1-4
klo 15.00 A3 – B3 FC Kiisto Kanuunat Vihreä 3-2

Kenttä 3 (1999 Lohko A)
klo 09.00 TP-Musta – VPS 1 3-2
klo 09.40 Kraft – FF Jaro 0-8
klo 10.20 VPS 1 - Kraft 6-2
klo 11.00 FF Jaro – TP-Musta 6-1
klo 11.40 Kraft – TP-Musta 6-7
klo 12.20 VPS 1 – FF Jaro 1-5
klo 14.15 A2 – B2 TP-Musta - VPS 2 6-3
klo 15.00 A1 – B1 FF Jaro - VIFK 2-1

Kenttä 4 (1999 Lohko B)
klo 09.00 TP-Oranssi – VPS 2 0-2
klo 09.40 KPV - VIFK 0-2
klo 10.20 VPS 2 - KPV 3-3
klo 11.00 VIFK – TP-Oranssi 6-1
klo 11.40 KPV – TP-Oranssi 1-3
klo 12.20 VPS 2 - VIFK 0-4
klo 14.15 A4 – B4 Kraft - KPV 3-1
klo 15.00 A3 – B3 VPS 1 - TP-oranssi 2-2, rpk 7-6

Kenttä 5 (2000 Lohko A)
klo 09.30 TP-vihreä – Virkiä Sin 1-4
klo 10.00 Sepsi-78 Sin - IK 3-4
klo 10.30 Virkiä Sin – Sepsi-78 Sin 6-0
klo 11.00 IK – TP-vihreä 1-3
klo 11.30 Sepsi-78 Sin – TP-vihreä 1-4
klo 12.00 Virkiä Sin - IK 4-2
klo 13.25 A2 – B2 TP-vihreä - TP-keltainen
klo 14.00 A1 – B1 Virkiä sin - Virkiä valk

Kenttä 6 (2000 Lohko B)
klo 09.30 TP-keltainen – TP-sininen 3-2
klo 10.00 Virkiä Valk – Sepsi-78 Valk 6-0
klo 10.30 TP-sininen – Virkiä Valk 0-4
klo 11.00 Sepsi-78 Valk – TP-keltainen 2-3
klo 11.30 Virkiä Valk – TP-keltainen 5-0
klo 12.00 TP-sininen – Sepsi-78 Valk 4-2
klo 13.25 A4 – B4 Sepsi-78 sin - Sepsi-78 valk
klo 14.00 A3 – B3 IK - TP-Sininen

Kenttä 7 (2001)
10.00 TP Oranssi - TP Musta
10.30 TP Valkoinen - Sepsi
11.00 Semi 99 - TP Musta
11.30 TP Oranssi - TP Valkoinen
12.00 Semi 99 - Sepsi
12.30 TP Valkoinen - TP Musta
13.00 TP Oranssi - Sepsi
13.30 TP Valkoinen - Semi 99
14.00 TP Musta - Sepsi
14.30 TP Oranssi - Semi 99

Kenttä 8 (2002)
klo 09.00 TP oranssi-Sepsi sininen
klo 09.25 TP musta- Sepsi valkoinen
IK, APV joukkuetaitokisa
klo 09.50 APV-IK
klo 10.15 TP oranssi-TP musta: joukkuetaitokisa
klo 10.40 Sepsi sin. - APV
klo 11.05 Sepsi val. - IK
klo 11.30 TP oranssi - APV
klo 11.55 Sepsi sin. – Sepsi val.: joukkuetaitokisa
klo 12.20 TP musta - IK
klo 12.45 APV – Sepsi val.
klo 13.10 Sepsi sin. – TP musta
klo 13.35 TP oranssi - IK
klo 14.15 APV – TP musta
klo 14.40 Sepsi sin. - IK
klo 15.05 TP oranssi – Sepsi val.