Linkit Yhteistyössä SJK shop

UUTISET

Päivisfutiksen otteluohjelma


23.10.2017

Keskiviikkona on kiireinen päivä Wallsport Areenasssa ja SJK-junioreilla ylipäätään. Aamuyhdeksältä alkaa 9. Päivisfutis ja illalla vietetään seuran kauden päätöstilaisuutta.

 

Otteluohjelma Päivisfutis 25.10.2017

 

Kenttä 1

 

klo 9.00-9.10                       Kärki A-Kultavuori A

 

klo 9.12-9.22                       Tikkuvuori A – Pajuluoma A

 

klo 9.24-9.34                       Topparla – Väinölä A

 

klo 9.36-9.46                       Pikkumetsä B – Kultavuori A

 

klo 9.48-9.58                       Tikkuvuori D – Pajuluoma D

 

klo 10.00-10.10                   Valkialaakso B – Lintuviita B

 

klo 10.12-10.22                   Niemistö B – Pikkumetsä B

 

klo 10.24-10.34                   Satulinna D – Kärki B

 

klo 10.36-10.46                   Tikkuvuori B – Suvikello

 

klo 10.48-10.58                   Pikkumetsä B – Valkialaakso B

 

klo 11.00-11.10                   Tikkuvuori E – Kultavuori B

 

klo 11.12-11.22                   Pajuluoma A – Valkialaakso A

 

klo 11.24-11.34                   Pajuluoma D – Lintuviita C

 

klo 11.36-11.46                   Väinölä B – Niemistö A

 

klo 11.48-11.58                   Kärki A – Kultavuori B

 

klo 12.00-12.10                   Kärki C – Satulinna A

 

klo 12.12-12.22                   Tikkuvuori C – Niemistö A

 

klo 12.24-12.34                   Kultavuori B – Tikkuvuori D

 

klo 12.36-12.46                   Pajuluoma C – Lintuviita C

 

klo 12.48-12.58                   Pajuluoma F – Satulinna C

 

 

 

 

Kenttä 2

 

klo 9.00-9.10                       Kärki B-Huhtala A

 

klo 9.12-9.22                       Suvikello – Onnimanni A

 

klo 9.24-9.34                       Pikkumetsä A – Lintuviita A

 

klo 9.36-9.46                       Tikkuvuori B – Pajuluoma B

 

klo 9.48-9.58                       Tikkuvuori E – Pajuluoma E

 

klo 10.00-10.10                   Lintuviita C - Topparla

 

klo 10.12-10.22                   Satulinna B - Honkakylä

 

klo 10.24-10.34                   Kärki C – Kultavuori A

 

klo 10.36-10.46                   Valkialaakso A – Topparla

 

klo 10.48-10.58                   Huhtala B – Tikkuvuori C

 

klo 11.00-11.10                   Tikkuvuori F – Onnimanni A

 

klo 11.12-11.22                   Pajuluoma B – Lintuviita A

 

klo 11.24-11.34                   Pajuluoma E – Satulinna A

 

klo 11.36-11.46                   Niemistö B – Satulinna C

 

klo 11.48-11.58                   Kärki B – Tikkuvuori A

 

klo 12.00-12.10                   Tikkuvuori B – Satulinna B

 

klo 12.12-12.22                   Onnimanni A – Väinölä B

 

klo 12.24-12.34                   Tikkuvuori E – Onnimanni B

 

klo 12.36-12.46                   Pajuluoma D – Niemistö B

 

klo 12.48-12.58                   Satulinna D – Kultavuori B

 

Kenttä 3

 

klo 9.00-9.10                       Kärki C-Huhtala B

 

klo 9.12-9.22                       Onnimanni B – Valkialaakso A

 

klo 9.24-9.34                       Niemistö A – Satulinna A

 

klo 9.36-9.46                       Tikkuvuori C – Pajuluoma C

 

klo 9.48-9.58                       Tikkuvuori F – Pajuluoma F

 

klo 10.00-10.10                   Väinölä B – Pikkumetsä A

 

klo 10.12-10.22                   Satulinna C – Kärki A

 

klo 10.24-10.34                   Huhtala A – Tikkuvuori A

 

klo 10.36-10.46                   Valkialaakso B – Pikkumetsä A

 

klo 10.48-10.58                   Tikkuvuori D – Väinölä A

 

klo 11.00-11.10                   Huhtala B – Onnimanni B

 

klo 11.12-11.22                   Pajuluoma C – Huhtala A

 

klo 11.24-11.34                   Pajuluoma F – Satulinna B

 

klo 11.36-11.46                   Satulinna D – Honkakylä

 

klo 11.48-11.58                   Lintuviita B – Honkakylä

 

klo 12.00-12.10                   Suvikello – Väinölä A

 

klo 12.12-12.22                   Pajuluoma A – Lintuviita A

 

klo 12.24-12.34                   Pajuluoma B – Lintuviita B

 

klo 12.36-12.46                   Pajuluoma E – Tikkuvuori F


Takaisin uutisiin