Turnaukset Linkit Yhteistyössä

UUTISET

Sami vetämään projektia


05.05.2017

SJK-juniorit on palkannut Sami Heinämäen määräaikaisen projektin vetäjäksi (2.5.-31.10.2017) seuraan.

 

Samin toimenkuvaan kuuluu juniorijoukkueiden linja-autokuljetusten suunnittelu, organisointi ja toteutus sekä seuran kesänviettopaikan Pruukinrannan toiminnan kehittäminen ja leiritoimintojen sekä myynnin lisääminen. Lisäksi hänen tehtäviin kuuluu mm. seuran varainhankinnan kehittäminen ja ideointi.

 

 

-         Tämä on mielenkiintoinen projekti, jossa pyritään kehittämään uusia varainhankintamahdollisuuksia ja tulovirtoja seuralle. Toivotaan, että joukkueet ja erilaiset ryhmät hyödyntävät projektin palveluja, kommentoi seuran toiminnanjohtaja Samin pestaamista seuran palvelukseen.

 

 

 

Edellä mainittujen hommien lisäksi Sami Heinämäki toimii lisäksi edelleen SJK-junioreiden 05-ikäluokan joukkueenjohtajana.

 


Takaisin uutisiin