Linkit Yhteistyössä SJK shop

JOUKKUEET

SJK-j  joukkueiden yhteystiedot kaudella 2017



B-juniorit (2000 ja 2001 syntyneet) 

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Jyri Hietaharju 045 - 674 8972 jyri.hietaharju (ät) sjk-juniorit.fi
Joukkueenjohtaja: Pasi Oksanen 040 - 559 5759 pasi.oksanen (ät) lakea.fi
Valmentaja: Jukka Liikaoja 040 - 727 4971

jukka.liikaoja (ät) gmail.com

MV-valmentaja: Jari Kujala 044 - 702 2889 jarij. kujala (ät) gmal.com
Talent-valmentaja: Tuomas Nikupeteri 040 - 733 3278 tuomas.nikupeteri (ät) sjk-juniorit.fi
Huoltaja: Ringo Lindgren 0500 - 750 071 ringo.lindgren (ät) gmail.com
Huoltaja: Kari Viemerö 0400 - 879 985 kari.viemero (ät) netikka.fi
Tekninen avustaja: Jarkko Pihlaja

040 - 153 1446

jarpih (ät) gmail.com

 

C15 (2002 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Esa Haanpää 0400 - 578505 eski.haanpaa (ät) netikka.fi
Joukkueenjohtaja: Mika Ketola 0400 - 867 662 mika.ketola67 (ät) gmail.com
Valmentaja: Petri Lammassaari 050 - 407 5459 petri.lammassaari (ät) poppankki.fi
Talent-Valmentaja: Tuomas Nikupeteri 040 - 733 3278 tuomas.nikupeteri (ät) sjk-juniorit.fi
Huoltaja: Raimo Koskinen 050 - 562 6403 raimo.koskinen (ät) netikka.fi

 

C14 (2003 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Petri Kangaskokko 044 - 013 0569 petri.kangaskokko (ät) sjk-juniorit.fi
Joukkueenjohtaja: Jarmo Haukilahti 040 - 516 6107 jarmo.haukilahti (ät) netikka.fi

Valmentaja: 

Karri Hiirikoski 0400 - 857 520 karri.hiirikoski (ät) gmail.com
Valmentaja: Mika Kallio 0400 - 839 527 mika.kallio (ät) seinajoki.fi
Valmentaja: Arttu Aromaa 0500 - 661 976 arttu.aromaa (ät) gmail.com
Valmentaja: Jesse Koskela 040 - 706 7100 jesse.koskela (ät) netikka.fi
Talent-valmentaja: Tuomas Nikupeteri 040 - 733 3278 tuomas.nikupeteri (ät) sjk-juniorit.fi
Huoltaja: Tomi Kara tomikara1 (ät) gmail.com

 

D13 (2004 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Tuomas Nikupeteri 040 - 733 3278 tuomas.nikupeteri (ät) sjk-juniorit.fi
Joukkueenjohtaja: Mika Kankaanpää 050 - 566 1676 mika (ät) define.fi
Valmentaja: Karri Hiirikoski 0400 - 857 520 karri.hiirikoski (ät) gmail.com
Valmentaja: Niko Seppelvirta 040 - 514 4683 niko.seppelvirta (ät) netikka.fi
Valmentaja: Timo Marjanen 040 - 564 3077 timo.marjanen (ät) uh-koneistus.fi
Valmentaja: Juha Ristilä 050 - 321 4258 crules25 (ät) hotmail.com
Valmentaja:
Jussi Mannila 050 - 521 2044 jussi.mannila (ät) luukku.com
Valmentaja: Juha Tuisku 050 - 405 7593 juha.tuisku (ät) veo.fi
Huoltaja: Mika Kankaanpää 050 - 566 1676 mika (ät) define.fi
Huoltaja: Henna Alasaari 040 - 827 6414 henna.alasaari (ät) hotmail.com

 

D12 (2005 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Petri Kangaskokko 044 - 013 0569 petri.kangaskokko (ät) sjk-juniorit.fi
Joukkueenjohtaja  Sami Heinämäki 044 - 329 1061 jojo05sjkjuniorit (ät) gmail.com
Valmentaja: Kari Kuronen 0400 - 695 690 kari.kuronen (ät) bruggpema.fi
Valmentaja:
Paavo Valakari 0400 - 991 354 pvalakari (ät) hotmail.com
Valmentaja: Arttu Aromaa 0500 - 661976 arttu.aromaa (ät) gmail.com
Valmentaja: Vesa Ala-Renko 050 - 343 5701 Vempu74 (ät) hotmail.com
Talent-valmentaja: Tuomas Nikupeteri 040 - 733 3278 tuomas.nikupeteri (ät) sjk-juniorit.fi
Huoltaja: Jari Pelkkikangas

 

E11 (2006 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Joukkueenjohtaja: Harri Lampimäki 044 - 560 8450 harri.lampimaki (ät) netikka.fi
Valmentaja: Matias Saarela 050 - 553 1602 mattu-91 (ät) hotmail.com
Valmentaja: Tuomas Nikupeteri 040-733 3278 tuomas.nikupeteri (ät) sjk-juniorit.fi
Valmentaja: Mika Ketola 0400 - 867 662 mika.ketola67 (ät) gmail.com
Valmentaja: Tuomas Rintamäki 045 - 105 4101 tuppu96 (ät) gmail.com
Valmentaja:  
Ville Viita 044 - 280 8006 ville.viita (ät) netikka.fi
Valmentaja: Pauli Lehtinen 050- 468 3155 pauli.lehtinen (ät) windowslive.com
Huoltaja: Tuukka Autere 040 - 529 4701 tuukka.autere (ät) netikka.fi
Huoltaja: Santtu Lahma 044 - 754 1608 santtu.lahma (ät) gmail.com

 

E10 (2007 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Jyri Hietaharju 045 - 674 8972 jyri.hietaharju (ät) sjk-juniorit.fi
Joukkueenjohtaja:
Pasi Pöyhönen 040 - 589 1872 pasipoyhonen (ät) gmail.com
Valmentaja: Markus Näsi 040 - 516 4623 markus.nasi (ät) msk.fi
Valmentaja: Jussi Männikkö  0400 - 839 491 jussi.mannikko (ät) netikka.fi
Valmentaja: Juha-Matti Matilainen 044 - 556 9466 juha-matti.matilainen (ät) seinajoki.fi
Valmentaja: Matias Lampinen 040 - 513 7878 matias.lampinen (ät) gmail.com
Valmentaja: Mika Hartikainen 050 - 549 5712 hartips (ät) gmail.com
Valmentaja: Eerik Kaltiasienaho 0500 - 669 575 eerik.kaltiaisenaho (ät) seinajoki.fi
Huoltaja: Juha Harju 040 - 541 2377 juha (ät) juhaharju.fi
Huoltaja: Jarmo Ollila 0400 - 668 728 ollilajarmo (ät) gmail.com
Huoltaja: Ali Laitasaari 050 - 300 0533 ali.laitasaari (ät) dbc.fi

 

F9 (2008 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Juha Ahde 040 - 733 5432 juha.ahde (ät) ilmajoki.fi
Joukkueenjohtaja: Heli Peltokangas 040 - 756 9622 heli.peltokangas (ät) atria.com
Joukkueenjohtaja: Tuttu Honkola 040 - 847 4096 tuttu.honkola (ät) proagria.fi
Valmentaja: Jyri Hietaharju 045 - 674 8972 jyri.hietaharju (ät) sjk-juniorit.fi
Valmentaja: Juha-Matti Matilainen 044 - 556 9466 juha-matti.matilainen (ät) seinajoki.fi
Valmentaja: Jukka Peltokangas 040 - 530 0885 peltokangasjp (ät) gmail.com
Valmentaja:
Sami Asumus 050 - 591 9822 sami.asumus (ät) rakennuskarhu.fi
Valmentaja: Marko Honkola 050 - 314 2809 marko.honkola (ät) tibnor.com
Valmentaja: Jouni Muhonen 050 - 587 5863 jouni.muhonen (ät) gmail.com
Huoltaja:

 

F8 (2009 syntyneet)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Vastuuvalmentaja: Kari Kiviluoma 0400 - 876 968 kari.kiviluoma (ät) sjk-juniorit.fi
Joukkueenjohtaja: Jaakko Nolvi  044 - 323 3848 jjnolvi (ät) hotmail.com
Joukkueenjohtaja: Jenni Nolvi 040 - 531 2522 jenninolvi (ät) hotmail.com
Valmentaja: Jukka Klasila 050 - 557 5825 jukka.klasila (ät) netikka.fi
Valmentaja: Ville Lahti 040 - 575 7184 ville.lahti (ät) lahitapiola.fi
Valmentaja: Antti Peltonen 0500 - 369 893

antti.peltonen (ät) helatukku.com

Valmentaja: Jarmo Eteläaho 050 - 362 5337 jarmo.etelaaho (ät) seinajoki.fi
Valmentaja: Petri Niemi 044 - 377 4332 puuha.niemi (ät) gmail.com
Valmentaja: Katja Saari 050 - 516 5969 katja.saari (ät) epopisto.fi
Valmentaja: Niko Pienimäki 044 - 209 8686 n.pieni (ät) gmail.com

 

F7 (2010 syntyneet)

 

Vastuuvalmentaja:  Toni Lehtinen 040 - 760 4299  lehtinentoni84 (ät) gmail.com                                                                      
Joukkueenjohtaja: Jukka Matikainen 050 - 311 6547                                                            jukka.matikainen (ät) sok.fi
Joukkueenjohtaja: Marko Suvisalmi 0400 - 810 438 marko.suvisalmi (ät) minimani.fi
Valmentaja: Mikael Muurimäki 050 - 5396433  
Valmentaja:             Juha Etelämäki 0400 - 872 997  juha.etelamaki (at) gmail.com
Valmentaja: Laura Jokiranta 050 - 359 8686 laura.jokiranta(ät) seinajoki.fi
Valmentaja: Ville Ranta-aho 040 - 913 8370 ville.samuli (ät) hotmail.com
Huoltaja: Elias Jokiranta 050 - 560 8252 elias.jokiranta (ät) gmail.com

 

 

Snadikerho (2011, 2012 ja 2013 syntyneet tytöt ja pojat)

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Valmentaja:

Jukka Saarijäri 044 - 237 3775 jukka.saarijarvi (ät) netikka.fi
Valmentaja: Petteri Kokko 040 - 542 9144 petteri.kokko (ät) anvianet.fi

Valmentaja:

Joel Paavola 040 - 847 4764 joel.paavola (ät) kayttoauto.fi
Valmentaja: Mikko Latva-Kiskola 040 - 570 7782 mikko.latva-kiskola (ät) outlook.com
Valmentaja: Mira Hiirikoski 050 - 313 8297  
Valmentaja: Timo Salo 050 - 381 9650 timo.salo (ät)sok.fi
Valmentaja: Jyri Toivonen 0400 - 569 939 jyri.toivonen (ät) netikka.fi 
Valmentaja: Anni Kokko   a.kokko (ät) hotmail.com 
Valmentaja: Samuel Matihalti 050 - 595 2169  
Valmentaja: Henri Mäki 0400 - 841 943 henri.maki (ät) onninen.com
Valmentaja: Pasi Laasala 050 - 359 6635 pasi.laasala (ät) gmail.com
Valmentaja: Kim Lahti 040 - 576 9538 kim_11 (ät) hotmail.com
Valmentaja: Rami Rintamäki 044 - 764 0451 rami.rintamaki (ät) sevas.fi

 

 

Erityisliikuntarymä Tiikerit

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Joukkueenjohtaja: Roope Järvinen 050 - 326 3665 roope.jarvinen1 (ät) gmail.com
Ohjaaja: Juho Pussinen 040 - 524 4842 juhopussinen (ät) hotmail.com
Ohjaaja:
Toni Kangas 050 - 596 2903 toni.kangas (ät) seinajoki.fi

 

Maalivahtivalmennus

 

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Valmentaja:
Jari Kujala 044 - 702 2889 jarij.kujala (ät) gmail.com
Valmentaja:
Jukka Välimäki 046 - 571 3744 jukka.valimaki (ät) anvianet.fi 


Muita toimihenkilöitä

  

Rooli

Nimi

Puhelin

Sähköposti

Valmennuspäällikkö: Kari Kiviluoma 0400 - 876 968 kari.kiviluoma (ät) sjk-juniorit.fi
Junioripäällikkö: Jyri Hietaharju 045 - 674 8972 jyri.hietaharju (ät) sjk-juniorit.fi
Nappulapäällikkö: Petri Kangaskokko 044 - 013 0569 petri.kangaskokko (ät) sjk-juniorit.fi

Talent-valmentaja:

Tuomas Nikupeteri 040 - 733 3278 tuomas.nikupeteri (ät) sjk-juniorit.fi
Fortum Tutor: Esa Haanpää    
Seinäjoen Energialiiga: Jukka Saarijärvi 044 - 2373775 jukka.saarijarvi (ät) netikka.fi
Seinäjoen Energialiiga: Petteri Kokko 040 - 542 9144 petteri.kokko (ät) anvianet.fi
Toiminnanjohtaja: Hannu Huilla 050 - 432 8785 hannu.huilla (ät) sjk-juniorit.fi
Seuran puheenjohtaja: Jukka Saarijärvi 044 - 2373775 jukka.saarijarvi (ät) netikka.fi
Seuran nettivastaava: Olli-Matti Matihalti 0400 - 567 355 omm (ät) netikka.fi